wałek lyapko3,5mm

Jak wybrać roller z igłami do twarzy, spełnił nasze oczekiwania?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz większą dostępnością. Mikro- nakłucia to jeden z tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się niezwykle wielka ilość osób. Ale jak wybrać roller z igłami do twarzy, by realizował swoje oczekiwania i nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak jaki wybrać dla nas. Nie jest to łatwe zadanie|, ale miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma głównie za zadanie masaż i doskonale nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 choć większość z nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te czynniki mają wpływ na efekty naszych zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe zadanie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza skóra staje się miękka i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem dobrych serum, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Pewnie dużo salonów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, natomiast jeżeli chcemy i rozumiemy dobrze jak umiemy go zrobić sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy powinien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeżeli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego toniku, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia dokładnego buzi
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból możemy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki funkcjonuje już po kilkunastu sekundach.
  • Później podajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy winien być też rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najkorzystniej serum mogło wniknąć w głąb skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po ukończonym zabiegu należy zdezynfekować buzię oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię należy dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które przecież po kilku dniach samoistnie się wchłoną. Należy także używać kremy mocno nawilżające. Efekt syntezy kolagenu jest długotrwały i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy realizować co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy realizować nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób potrafimy realizować nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg przeprowadzamy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy daje rewelacyjne efekty. Skóra staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest mocno powszechny i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupować w markowych sklepach medycznych.

Możesz również polubić…