wałek lyapko3,5mm

Czy wiesz jak wykorzystywać lyapko wałki, by już zobaczyć efekty?

Wałek lyapko bez niklu jest użytkowany na wiele rodzajów i działa na dużo sfer naszego ciała. Wałek lyapko pełni rolę pobudzającą (czas użytkowania lyapko wałek do twarzy bez niklu to około 7 min) i odprężającą (czas użytkowania wałek lyapko to około 15 min) Przecież można je też stosować zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, aby osiągnąć korzystne rezultaty. Lyapko wałki wykorzystywane są w gabinetach rehabilitacyjnych na wstępie zabiegu, aby przygotować organizm pacjenta, lub aby zrelaksować mięśnie po masażu czyli na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu są najczęściej stosowane do masaży dynamicznych. Wałek lyapko pojawia się w kilku rozmiarach, dlatego potrafimy go wykorzystywać na dowolne miejsce na ciele. Do masażu twarzy idealnie sprawdzi się tu lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże partie ciała jak pośladki czy ramiona możemy użyć duży wałek lyapko bez niklu. Różnią się one nie tylko wielkością, lecz także rozstawem igieł. Jest to dość istotne w wyborze odpowiedniego aplikatora dla pacjenta. Lyapko wałki https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/walki-lyapko/30/132 są niezwykle przystępne w zastosowaniu i po sesji rehabilitacyjnej możemy z nich korzystać samemu.
Wałek do masażu lyapko jakie są korzyści jego używania:

  • rozluźnienie dużych natężeń mięśniowych;
  • złagodzenie lub całkowite pozbycie się bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie odbudowy tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany skórne
  • podejrzenie nowotworu
  • w momencie miesiączki

Wałek lyapko jakie mamy rozmiary oraz do jakich partii ciała warto jest go używać: Mały lyapko wałek do twarzy bez niklu – doskonale nadaje się do twarzy, lecz też do miejsc trudno dostępnych jak np staw kolanowy. Szczególnie dokładnie sprawdza się też na małych pacjentach. Wałek do masażu lyapko średni. Tego typu wałki posiadają największe zagęszczenie igieł, dlatego ból w momencie masażu może być szczególnie wyraźny. Nadaje się doskonale do masaży twardych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Umiejscowienie kolców jest jest mniejszy niż w średnim. Nadaje się na większe partie ciała jak brzuch czy pośladki. Jego działanie jest równie duże jak innych. Ból czuty w czasie masażu jest jednak mniejszy niż w średniego – wałek lyapko bez niklu.


Lyapko wałki które są odczucia podczas zabiegu?
Na samym początku większa grupa kobiet odczuwa kłucie, a kobiety o niższym zakresie bólu dość nieprzyjemny dyskomfort, szczególnie w miejscach większych zmian patologicznych. Z czasem odczuwanie dyskomfortu staje się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do masażu. Jest to okres, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już ustąpiły i dochodzi do zwolnienia napięć umiejscowionych nieco głębiej. Całkowita terapia trwa mniej więcej 2 tygodni i musi być przeprowadzana regularnie. Szczególnie dobrze oddziałuje na poziom skóry oraz nastawienie. Po tym okresie powinno zrobić się przerwę około tygodnia, aby później wrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest szczególnie pomocny i cieszy się dużym uznaniem pośród fizjoterapeutów.

Możesz również polubić…