elektrostymulator COMPEX

COMPEX na co nam pomoże czy zredukuje cellulit.

Coraz więcej pań nawet tych zgrabnych boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Jego zmniejszenie nie jest łatwe. Na szczęście wiele gabinetów kosmetycznych proponuje zabiegi, które w przystępny sposób ułatwią Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory idealnie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy cellulit, ale także zmniejszy ból w okolicach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden z najatrakcyjniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny rezultat organizmu przez wydzielany prąd o niewielkim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było wykonać wyłącznie w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy kupić i zrobić zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to wyjątkowo proste narzędzie, które wysyła prąd poprzez elektrody naklejone na wskazane partie ciała. Możemy wymienić dwa podstawowe rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego pokroju urządzenia mają dwa style pracy, Dlatego aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch odrębnych urządzeń. COMPEX są to najbardziej rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich głównie sportowcy, ale także świetnie sprawdzają się w rehabilitacji jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy nabyć w sklepach medycznych. Ważne jest abyśmy wybrali odpowiednie narzędzie do naszych oczekiwań. Nie zawsze najkosztowniejsze oznacza najwspanialsze. Warto tutaj zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je nabyć w dwóch wersjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego wzoru, do dyspozycji będziesz miał różne właściwości MI. Jest to nowoczesna technologia, jaka sama zoptymalizuje narzędzie do poziomu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być wyłącznie używana za pomocą specjalnego sensora, jaki znajduje się na drugim przewodzie. Pomiar mięśnia jest dokonywany w pewnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 po jakim czasie są zauważalne efekty? W ciągu użytkowania urządzenia potrafisz już zobaczyć np zmniejszenie bólu. Jednak jest to efekt tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Ale żeby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX w domu na co jest niezbędny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból szyi ból kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden z wymienionych kłopotów, warto na pewno kupić sprzęt oraz codziennie użytkować go w domu. Efekty są naprawdę szybkie. Jednak jeżeli chorujesz na raka, posiadasz rozrusznik serca czy padaczkę przed jego wykorzystaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te przypadłości raczej dyskwalifikują cię do używania COMPEX.

Możesz również polubić…