stół rehabilitacyjny

Gdzie kupić nowy stół rehabilitacyjny, aby wygodnie się na nim wykonywało masaż?

Stół rehabilitacyjny to niezbędny element wyposażenia gabinetów rehabilitacyjnych, masażu, a też gabinetów kosmetycznych. Wyjątkowo ważne jest to, by przed nabyciem wybrać dobry polski stół do rehabilitacji, komfortowy dla chorego, ale także usprawniający pracę rehabilitanta.
Jak wybrać pośród tylu ofert stół do rehabilitacji, który zaspokoi wszystkie nasze wymagania?
Należy odpowiedzieć na kilka poniższych zagadnień:
Jakie przeznaczenie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym wstępie należy ustalić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie jedynie w gabinecie, czy jednak będziemy podróżować do klienta. Polski stół do rehabilitacji stacjonarny zastosowany jest tylko w gabinetach czy instytucjach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest ogromniejszy, ma stabilniejszą budowę też o wiele większą funkcjonalność. Jego kluczowa wadą jest waga, jest on po prostu ciężki dodatkowo nie można go przenosić. Stół do rehabilitacji stacjonarny możemy nabyć z bogatszą liczbą punktów, które na pewno poprawią nasz komfort pracy. Regulowana wysokość lub odpowiednie ustawienie zagłówków, pozwala bowiem na izolację poszczególnych działów ciała oraz ćwiczenie wybranych mięśni. Funkcja fotela umożliwi nam podniesienie chorego do pozycji siedzącej, która również jest wyjątkowo praktyczna. Stół do rehabilitacji z możliwością sterowania na pilota stał się niezwykle modnym rozwiązaniem wśród rehabilitantów. Powinniśmy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może również składać się z 5-7 cześć, używany jest on przeważnie w terapii manualnej. Dlatego określenie zakresu pracy poprzez masażysty ma jednocześnie ogromne znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na pewno będzie posiadał małą użyteczność w zestawieniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7 przenośny cechuje się:

  • Niską wagą
  • Lekką ramą
  • Mobilnością
  • Kosztem stołu

Ważna funkcja stołu do rehabilitacji to także jego złożenie, które musi dokonywać się prosto i bezproblemowo. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest również praktycznym czynnikiem wyposażenia. Powinien mieć wygodny pokrowiec i wózek do transportu, by prosto można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do klienta.

Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Istotne jest by stół rehabilitacyjny, jaki jest w strategicznym punkcie gabinetu wyróżniał się dużymi walorami estetycznymi. Kolor stołu winien pasować do wnętrza, a produkt zastosowany do wyrobu stołu winien być skonstruowany ładnie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko ładny i modernistyczny styl, ale także świadczy o wpływie naszego gabinetu. Komfort pacjenta, a polski stół do rehabilitacji. Większy blat, na pewno będzie korzystniejszy dla chorego do leżenia. Blaty które ma stół do rehabilitacji to typowo 60 cm może być powiększony o dodatkowe 20 cm czy nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona grubsza, tymże osoba masowana na stole odczuwał korzystniejszy komfort. Pianka nie ma wpływu znacząco na wagę stołu, zatem możemy również zakupić bardziej elegancki przenośny stół do rehabilitacji. Kupując dobry dla nas stół do rehabilitacji winniśmy także zwrócić uwagę na gwarancję. Ile trwa, czy możemy wydłużyć czas gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji musi być nie tylko komfortowy dla chorego, ale także dla pani wykonującej masaż. Zatem przed zakupem warto jest zapoznać się z ocenami o wybranym przez nas modelu lub zapytać o detale w hipermarkecie.

Możesz również polubić…