Bańki chińskie gumowe

Bańki chińskie gumowe jak rozsądnie jest je używać? Czy warto przeprowadzać zabieg w domu?

Bańki chińskie gumowe ciesz się coraz większym zainteresowaniem. Wyniki są naprawdę spektakularne także możemy je zobaczyć już po kilku tygodniach wykonywania zabiegu. Bańki gumowe nie tylko uelastyczniają skórę pośladków lub ramion, ale także pozwalają wymodelować naszą sylwetkę, a przede wszystkim zlikwidować rozstępy – bańki gumowe na cellulit. Masaż odbywa się również na bóle mięśni i dobrze rodzi sobie w zniwelowaniem bólów kręgosłupa.
Bańki chińskie gumowe jak wyglądają?
Bańki gumowe to forma baniek próżniowych, których strategia funkcjonowania, to zasysanie tkanki pod wytworzonym ciśnieniem. Są one zazwyczaj stworzone z gumy czy sylikonu, ale ponadto możemy spotkać takie stworzone ze szkła czy bambusa. Bańki gumowe na cellulit są w rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu możemy dobrać ich wielkość do wybranej przez nas partii ciała:

  • o wielkości 5-10 cm bańki gumowe przeznaczone są do masażu większych części ciała jak pośladki czy brzuch
  • o wielkości 2-5 cm bańki chińskie gumowe doskonale sprawdzają się przy masażu ramion czy łydek.

Bańki gumowe na cellulit jak obsługiwać?

  • 1. Przed przystąpieniem do zabiegu, skóra winna być właściwie natłuszczona specjalnymi balsamami do masażu lub zwykłą oliwką.
  • 2. Bańki gumowe na cellulit przytwierdź do wybranej partii ciała i wyeliminuj nadmiar powietrza. Kształt który posiadają bańki chińskie gumowe https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-gumowe/9/9 zezwala koordynować siłę z jaką bańka gumowa jest zasysana do uda.
  • 3. Okres masażu jest uwarunkowany od partii ciała. Masaż bańką chińską winien przebiegać od 15 do 30 minut. Wolno go powielać nie częściej niż co 2-3 dni. Cała seria zawiera zazwyczaj około 10 zabiegów.
  • 4. Zbyt duża moc zastosowana przy masażu może wywołać zrobienie się siniaków w miejscach delikatnych jak np. wetrze twarz.

W jaki celu są wykorzystywane bańki chińskie gumowe?
Bańki gumowe na cellulit są niezwykle skutecznym środkiem do konfrontacji z tłuszczem czy cellulitem. Jest to forma nieinwazyjna i tania, więc coraz więcej osób z niej korzysta. Bańki gumowe na cellulit są tanie, a masaż już po kilku zabiegach daje efekty. Dzięki niemu nasza twarz staje się elastyczna i napięta, a skórka pomarańczowa zaczyna robić się mniejsza. Masaż polepsza mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, a skóra staje się gładsza i jędrniejsza.
Bańki gumowe są również wykorzystywane w leczeniu dolegliwości bólowych. Łagodzą bóle kręgosłupa, ale również zniwelują napięcie spowodowane siedzącym trybem życia. Masaż nie winien być robiony, u ludzi z wadami postawy.


Masaż bańką chińską w kierunkach medycznych możemy użyć w:

  • dolegliwościach kręgosłupa (mięśniowopochodnych);
  • dolegliwościach mięśniowych;
  • dolegliwościach płucnych;
  • kłopotach ukrwienia danej okolicy.

Czy bańki gumowe na cellulit powinniśmy wykorzystywać sami w mieszkaniu?
Oczywiście tak, jednak przed zabiegiem powinniśmy się dobrze do niego przygotować. Umyć, wysuszyć ciało, jak też dobrze ją nawilżyć olejkami gdy np. jojoba, kokosowy. Bańki gumowe winny zawierać temperaturę około 40 stopni, zatem rozsądnie jest ją przed zabiegiem namoczyć w letniej wodzie. Następnie postępujemy jak w wyżej opisanych punktach. Jednak powinno się mieć na uwadze, aby masaż wykonywać zwykle w kierunku sera. Dlatego bańki chińska gumowa powinny być zasysane w najniższym miejscu i okrągłymi ruchami masaż winien być prowadzony ku górze. Pamiętajmy, że sam masaż nie zdziała cudów powinniśmy zmienić przede wszystkim nawyki żywieniowe, aby efekty były niewątpliwie imponujące.


Możesz również polubić…