mata z kolcami

Czy taka mata z kolcami nadaje się dla każdego?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie optymalna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką który wybrać rozmiar? Jeżeli dręczą cię te wszystkie pytania nakłaniamy do zapoznania się z poniższym artykułem, w którym postaramy się wyjaśnić powyższe zagadnienia. Coraz więcej osób ma siedzący sposób życia, trwanie w jednej pozycji niejednokrotnie doprowadza do stałych bólów pleców lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi świetne wyjście i pomaga w zniwelowaniu dyskomfortu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego służy? Mata z kolcami na kręgosłup została ona stworzona przez chińskich lekarzy, zajmujących się akupresurą. W zależności od dobranego zestawu możemy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka jest w rozmaitych rozmiarach. Wszelkie elementy pokryte są kolcami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk oddziałuje na organizm w ten sam styl co normalny masaż – zmniejsza napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa kojąco na nasz organizm. Wypustki są wykonane z plastiku lub metalu mosiądzu nie są dogodne dla osób zaczynających, gdyż mogą powodować silny ból. Wypustki ulokowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest równy. Występują one w różnej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które mają nawet 18 tysięcy wypustek. Lekkie zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia informują o leczniczym działaniu maty i skuteczniejszym ukrwieniu danego miejsca.
Przy jakich schorzeniach mata z kolcami https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 będzie dobra?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • cellulit
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak funkcjonuje? Są niezmiernie łatwe w użyciu. Wystarczy położyćsię na delikatnym podłożu i po prostu się na nich ułożyć. Efektywne jest to by miejsce kontaktu z kolcami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeśli na samym początku przebywanie na macie z kolcami sprawia nam ból możemy ją zabezpieczeń cienkim kocem. Sporo osób, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak miejmy na uwadze, by stosować ją systematycznie. Jeśli potrzebujemy zminimalizować ucisk na organizm możemy mate położyć na delikatnym podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie mniejszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby niedoświadczone oraz niezwykle wrażliwe na ból mogą zaczynać przygodę z wypustkami od 5 do 10 minut masażu dziennie i najlepiej jeśli będą to wypustki z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do nacisku, będziesz w stanie korzystać z maty coraz dłużej.

Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając telewizję lub pracując przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to wyjątkowy ćwicz na wojnę z bólem w prywatnym zaciszu. Jednak przed jej wykorzystaniem powinniśmy się umówić ze lekarzem, który dokładnie poleci nam wykonywane ćwiczenia. Pamiętajmy, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam prawdziwej terapii, ale na pewno nam pomoże jeśli będziemy ją sprawnie i systematycznie używać. Dodatkowo, ciało po sesji wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, wypoczęte. Sugeruje się, aby ułożyć się na macie przed snem, co spowoduje większe zaśnięcie oraz głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do używania

  • otwarte rany lub choroba skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża

Możesz również polubić…