stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową

Innowacyjny stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jak go wyselekcjonować, aby się nam na nim wspaniale pracowało w klinice.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to podstawowe wyposażenie gabinetów fizjoterapii, bez którego trudno jest fizjoterapię klienta. Na rynku dostępnych jest pełno rodzajów stołów, które służą do różnego sposobu rehabilitacji, a ich forma odpowiada rzeczywistym potrzebom, aby odciążyć rehabilitanta w okresie przeprowadzania masażu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest prawdopodobnie najczęściej pożądanym stołem wśród masażystów. Funkcja za pomocą pilota regulacji wysokości jest nieodzowna, jeśli zwykle podczas rehabilitacji chcemy opuszczać i podnosić klienta. Nie potrzebujemy wtedy przerywać terapii tylko w czasie swobodnie regulować leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem idealnie sprawdzi się warunkach kiedy z pomieszczenia korzysta, kilku fizjoterapeutów. Rozumiemy, iż każdy z nich posiada własne preferencje i będzie mógł łatwo dopasować wysokość do własnych potrzeb. Dla wygody terapeuty i klienta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym jest zaopatrzony w elektryczną regulację wysokości w granicach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości VIP, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak także odporne na zabrudzenie. Ma także zagłówki z poprawiającym komfort wycięciem na twarz oraz wygodne podpórki na ręce. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w kliku wersjach kolorystycznych. Materiał powinien odpowiadać kolorystycznie wnętrzu kliniki. Konstrukcja ramy na jakiej opiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest nadzwyczaj wytrzymała i jednocześnie może mieć różne odcienie. Barwiona jest ona proszkowo, a dobór tonów jest naprawdę imponujący. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest zaopatrzony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi wobec ich centralnej części.

Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być też zaopatrzony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu potrafi być poodnoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być też zaopatrzony w elektryczna regulację środkowej części leżanki, którą możemy wznieść na wybraną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może mieć te dwie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • opuszczane koła, dzięki tej czynności stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy przenosić w dobre dla nas miejsce bez ogromniejszego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest mocny i niepodatny na spore obciążenia, dzięki czemu podczas robienia terapii stół się nie ugina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath posiada podział leżanki na kilka części w współzależności od swoich upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową winien mieć jak najwięcej łamań, dlatego tu dobrze wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości występuje w kliku formach i cenach. Więc dobierając właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym winniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia fizjoterapeuty. Oczywiście należy wspomnieć im więcej funkcji tym suma niestety będzie ogromniejsza. Warto natomiast pomyśleć aby stół rehabilitacyjny z pilotem był wysokiej klasy, świadczy to także o naszym pomieszczeniu.