stoły sumer

Jak dobrać funkcjonalne stoły sumer, tak żeby doskonale pasowały do naszego gabinetu?

Stół rehabilitacyjny sumer to kluczowe wyposażenie każdego gabinetu do masażu. Nie zawsze każdy stół sumer będzie przydatny dla każdego profesjonalisty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej funkcjonalne podczas pracy. Stoły sumer są produkowane przez rodzimego producenta i idealnie nadają się do przeprowadzania na nich masażów manualnych . Możemy wyróżnić ich kilkanaście rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich główna korzyścią jest szersza regulacji kąta pionizacji w zakresie 0-87 stopni. Ta funkcja jest nieodzowna przy pewnych ćwiczeniach, a sterowanie nią za pomocą pilota usprawnia pracę rehabilitanta. Stół stacjonarny sumer może być w kilku odcieniach. Mamy duży wybór barw, dzięki czemu zawsze odnajdziemy satysfakcjonujący nas odcień, który pasuje do naszego pokoju. Rozumiemy jak jest to istotne dlatego stoły sumer mają naprawdę znaczną liczbę odcieni tapicerki – nie tylko odcieni, lecz również obić od normalnych do dodatkowo płatnych czyli VIP, które cechują się powłoką antybakteryjną, lecz również są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego główna zaletę jest elektryczna regulacja ustawienia leżanki. Jest on jednym z bardziej zaawansowanych stołów. Wykorzystywany jest głównie w prywatnych gabinetach do masażu, lecz także do kinezyterapii indywidualnej. Stoły elektryczne sumer posiadają regulację sprężynową zagłówka. Potrafimy nim kierować od -60 do 60 stopni. Zagłówek posiada bardzo bezpieczną konstrukcję również jest odporny na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer posiada antypoślizgowe koła, które dają komfort pracy przy rehabilitacji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niezmiernie istotne przy pracy fizjoterapeuty.

Stoły sumer mają solidną ramę malowaną proszkowo, tutaj również możemy skorzystać z doboru kolorów, aby cała konstrukcja pasowała do naszego gabinetu. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą posiadać dodatkowo doposażenie za opłatą:

  • Stół sumer posiada zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – posiada zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie zastosowanie w przypadku poprawienia komfortu chorego będącego na brzuchu. Zapewnia on takie ułożenie chorego aby masaż górnej części pleców był jak najbardziej skuteczny i sprawiał pacjentowi zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze dodatkowym siłownikiem o większej sile, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować odpowiedni stół rehabilitacyjny sumer powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i wybrać, taki który będzie nam pod względem funkcjonalności najkorzystniej odpowiadał. Stół sumer możemy kupić już od kilkunastu tysięcy, jednak z dodatkowym wyposażeniem cena może być znacznie większa. Nie zawsze opłaca się posiadać wszelkie możliwe dodatkowe wyposażenia, ponieważ może się okazać, że z większość nie będziemy używać. Stoły elektryczne sumer są to przecież jedne z najlepszych stołów na rynku i cieszą się ogromną sławą wśród fizjoterapeutów. Nieliczni będą chcieli kupić stół elektryczny sumer, ponieważ jest on dla nich najodpowiedniejszy. Zakres pracy jest istotniejszy, co ułatwia pracę. Innym fizjoterapeutąnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne ekstra urządzenie jest dla nich zbędne albo po prostu za drogie. Musimy jako specjaliści wybrać odpowiednio aby stoły sumer, zadowoliły nasze wymagania w 100%.