mata do akupresury na cellulit

Maty do akupunktury na co zwrócić szczególną uwag przy zakupie?

Maty do akupunktury są przeznaczona do nacisku punktów biologicznych na naszym ciele. Ma w istocie taką samą rolę jak robiony masaż akupunkturowy. Maty do akupresury są modne już od blisko 7 tys lat i pochodzi z tradycyjnej medycyny chińskiej. Mata z wypustkami, na pewno nie zastąpi nam wizyty u specjalisty, ale wspomoże proces rehabilitacji. Maty do akupunktury możemy samodzielnie używać w domu, ale winniśmy dobrać takie, jakie będą dla nas idealne. Jak dobrać odpowiednie maty do akupresury? Na samym początku należy wspomnieć, że wyróżniamy kilkanaście wariantów mata do akupresury

  • mata z wypustkami dla początkujących. Wypustki są rozmieszone na macie w odstępach około 6 mm. Zrobione są one z tworzywa sztucznego, a ich końce są nieostre.
  • maty do akupunktury dla kobiet średnio zaawansowanych. Przede wszystkim wypustki które też są wykonane ze sztucznego tworzywa są ostre i jest ich na macie o wiele więcej.
  • maty do akupresury dla kobiet zaawansowanych – wypustki w tym wypadku są wykonane z metalu, lub plastiku. Są niezwykle szeroko rozstawione, dzięki czemu możemy przeżyć niezwykle głębokie uczucie podczas masażu.

Wypustki nigdy nie uszkodzą ciągłości skóry. Maty do akupresury nie muszą mieć wyłącznie igieł, mogą być również zaopatrzone w plastikowe koła na których znajdują się wypustki. Dla kobiet pierwszy raz je używających mogą prezentować się przerażająco. Jednak już po pierwszym zabiegu na takiej macie możemy zobaczyć jakie posiada dobre skutki dla naszego zdrowia. Dodatkowe wyposażenia. Jeżeli potrzebujesz poszerzyć swój zestaw do akupresury powinieneś zakupić poduszkę do akupresury. Polepszy ona Twój masaż. Przed zakupem maty z wypustkami należy zastanowić się czy nie jest warto kupić zestaw czyli maty plus poduszka. Wtedy będziemy pewni, że obie mają tenże sam rodzaj kolców dostosowany do naszych upodobań. Maty do akupresury potrafią być wyprodukowane z plastiku lub gumy, jednak też potrafią być pokryte tkaniną. Jeżeli chcemy je stosować w gabinetach fizjoterapeutycznych przez większa liczbę osób to na pewno powinniśmy zapatrzeć się w maty plastikowe. Są one łatwe w utrzymaniu i można je szybko zdezynfekować. Mata z wypustkami z tkaniny świetnie sprawdzi się w użytku domowym. Ostatnim okresem szczególnie znane są maty naturalne czyli zrobione z lnu i włókna kokosowego. Maty do akupunktury, https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-72×42-cm-niebiesko-biala/3145 a jej wielkość czy ma znaczenie? Wszystko uzależnione jest od tego na które partie ciała ma być używana. Jeżeli planujemy uciskać jeden istotny punkt mata z wypustkami może być niewielka. Dzięki temu będziemy potrafili ja wynieść ze sobą do biura bądź na wyjazd. Nie musimy na niej wyłącznie leżeć, możemy także siedzieć bądź stać. Takie maty do akupunktury są mniej poręczne, dlatego istotne żeby przed ich zakupem zdecydować jakie partie ciała mają być poddane zabiegowi. Maty do akupresury nie zależnie od ceny dają takie same wyniki terapeutyczne. Ich dobór powinien być zależny wyłącznie od naszych upodobań.

Możesz również polubić…