Bez kategorii

Wyselekcjonować odpowiedni stół stacjonarny do masażu czy jest to dostępne zadanie?

Najważniejszym sprzętem w pracy masażysty jest stół do rehabilitacji. Stół do fizjoterapii winien być praktyczny i komfortowy zarówno dla osoby masującej jak i tej realizującej zabieg.
Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji który dobrać na co zwrócić uwagę?
Nabywając stół stacjonarny do masażu powinno się kierować się podstawowym założeniu, jakie dla każdego z nas na 100% będzie inne. Jeśli zabieg jest twoją pasją i będzie realizowany sporadycznie nie jest ci konieczny drogi i wyspecjalizowany stół do fizjoterapii. Jednak jeżeli codziennie przyjmujesz na nim chorych powinieneś dobrze przeanalizować jaki stół do fizjoterapii zakupić. Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji ile potrafi kosztować. Najtańsze będą stoły do masażu przenośne, które zwykle pozbawione są automatyki, gdyż jest ona ciężka. Dlatego taki stół do fizjoterapii możemy kupić już w sumie 2 tys, złotych. Powinien on posiadać pokrowiec do noszenia, swobodnie i bezproblemowo się składać. Jego waga jest też niezwykle lekka, dzięki czemu potrafi go każdy szybko przenieść. Stół do masażu stacjonarne to już druga kwestia. Mogą one dochodzić cenowo nawet do kilkunastu tysięcy. Wybrane z nich są w pełni automatyczne – siedzenie i zagłówki reguluje się za pomocą pilota. Drugie zaś są pół automatyczne. Regulujemy je za pomocą siłowników, jakie są się na spodzie stołu. Najtańszą możliwość będzie tutaj stół stacjonarny do masażu, który posiada ustalaną wysokość.
Stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji jaki surowiec kupić?
Mogą być one zbudowane z drewna lub z aluminium. Aluminiowe stoły są zazwyczaj lekkie, dlatego idealnie będą się sprawdzały jako stoły przenośne. Stół do fizjoterapii z drewna to przede wszystkim niepowtarzalny kształt oraz naturalność .Takie stoły doskonale sprawdzają się więc w postaci stacjonarnej. Stół do rehabilitacji o prawidłowej wielkości to pożądany element każdego rehabilitanta. Działa przy nim poprzez wiele godzin i| aby nie obciążać nadmiernie odcinka lędźwiowego na wysokość winna być regulowana. Jest to wskazane do wykonania doskonale masażu. Szerokość materaca jest też czymś szczególnie istotnym. Stół stacjonarny do masażu nie powinien mieć szerokości mniejszej niż 60 cm, ale również za znacznie bardziej praktyczne oraz uniwersalne zakłada się, stoły minimum 70 cm. Jeżeli idzie o potrzeby pacjenta stół stacjonarny do masażu i rehabilitacji może posiadać nawet 120 cm szerokości i leży się na nim na ż100% o wiele milej niż na leżance o szerokości 60 cm.

Przy masażach buzi czy stóp liczy się ergonomia oraz łatwy dostęp do prawidłowych części ciała. Uwagę warto więc zwrócić na obecność regulowanych elementów zezwalających na ułożenie ciała klienta w pozycji dogodnej również dla niego, jak i dla masażysty. Odpowiedni stół do fizjoterapii nie jest to| na 100% wybór prosty. Najlepiej zasięgnąć informacji w profesjonalnym sklepie, gdzie sprzedawca doradzi nam jaki stół do masażu stacjonarne będzie dla nas najbardziej przydatny.

Możesz również polubić…