Bańki chińskie gumowe

Czy bańki chińskie gumowe mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.

Czym są bańki chińskie gumowe? Są to okrągłe bezogniowe bańki. Wykonane są z gumy i dzięki swojej konstrukcji mogą one zasysać powietrze pod ciśnieniem. Bańki chińskie lecznicze można podzielić na szklane, sylikonowe czy gumowe. Zwykle są oferowane w zestawach. Możemy wyróżnić bańki chińskie gumowe duże, które używane są na duże partie ciała, jak i małe, które stosuje się do masażu twarzy. W dawnych czasach bańki chińskie lecznicze były zwykle szklane, gdzie pomagały one w leczeniu rożnego rodzaju choroby. Teraz także stosuje się szklane bańki chińskie lecznicze, ale coraz rzadziej. Gumowe bańki chińskie służą zwykle do masażu i walki z pomarańczową skórką.
Bańki chińskie i lecznicze używa się zwykle na takie schorzenia jak: długi kaszel zapalenie stawów infekcje górnych drug oddechowych zapalenie płuc Gumowe bańki chińskie jak je użytkować? Na zasadnie podciśnienia skóra jest zassana do wnętrza bańki. Powinno się uważać, aby gumowe bańki chińskie nie sprawiały nam dyskomfortu, ponieważ pojawia się nam na ciele wybroczyny po masażu. Im ogromniejsze wytworzone ciśnienie tym pozytywniejszy wynik, ale nie możemy czuć dyskomfortu w trakcie zabiegu. Bańki chińskie gumowe przesuwamy po ciele, lecz przed zabiegiem miejmy na uwadze żeby użyć odpowiedniego kremu. Powierzchnia musi być właściwie natłuszczona. Podciśnienie powoduje podrażnienie zakończenia nerwów, oraz dzięki temu łatwiejszy przepływ krwi w masowanych miejscach. Przed masażem musimy zanurzyć gumowe bańki chińskie w ciepłej wodzie, dzięki czemu będą znacznie miękkie. Miejmy na uwadze, aby zachować szczególną ostrożność przy masażu środkowych części ud, ponieważ są to miejsca bardzo delikatne i| mogą pojawić się na nich niechciane wybroczyny. Czas masażu to jakieś 20 minut, ale na wstępie jeżeli jest to pierwszy raz, zabieg musimy skrócić. Bańki chińskie lecznicze, aby odczepić od skóry, należy delikatnie podważyć kciukiem. Zabieg powinniśmy wykonywać regularnie co jakieś 2-3 dni, przez czas minimum miesiąca.


Bańki chińskie lecznicze są niezwykle proste w wykorzystaniu. Wystarczy dokładnie oczyścić skórą, nakremować i zacząć masażu. Możemy je stosować na dowolnej części ciała. Pamiętajmy jednak, aby gumowe bańki chińskie dopasować odpowiedniej wielkości. Bańki chińskie gumowe https://med-store.pl/pokaz-produkt/banki-chinskie-gumowe-jian-shen-guan-niebieskie-4-szt/2230 plusy. Wyniki masażu potrafimy zobaczyć już po paru tygodniach. Bańki chińskie lecznicze pomogą nam w wymodelowaniu sylwetki, pozbyciu się cellulitu czy polepszenia krążenia krwi. Będą też świetnie sprawdzać się przy masażach kręgosłupa. Bańki chińskie gumowe możemy stosować w mieszkaniu lub pójść na serię fachowych zabiegów do kliniki. Doświadczony fizjoterapeuta na 100% przeprowadzi zabieg wedle określonych procedur, a my w momencie masażu zrelaksujemy się i wypoczniemy. Osoby, które chorują na serce lub są w podeszłym wieku winny unikać zabiegów. Gumowe bańki chińskie są coraz bardziej popularne, a rezultaty są naprawdę wyjątkowe.

Możesz również polubić…